ОУ "Христо Ботев"
Основно училище в град Черноморец
Основно меню

     Директорът на ОУ “Христо Ботев”, гр. Черноморец, трима учители и четирима ученици от 6 и 7. клас посетиха ОУ “Кольо Ганчев”, гр. Стара Загора в периода 09. - 11.04.2025г. във връзка с обмяна на добри практики по НП “Иновации в действие”. Те наблюдаваха занимания на открито  – „ Представяне на фолклора – основа за формиране на морални и човешки ценности „ – участие на ученици от първи - четвърти класове и участваха в среща-разговор, на която домакините представиха своите иновационни практики и нови методи на преподаване. По време на визитата представителите на ОУ “Христо Ботев” разгледаха :парк „Артелерийски“, Самарско знаме и Зоопарк -Стара Загора.

   В периода 14.04.2025 г. – 16.04.2025 г.  се осъществи и второто  посещение по НП “Иновации в действие”, в ОБУ „Васил Левски“ гр. Бургас. Трима учители и четирима ученици от нашето училище наблюдаваха открити уроци в иновативни паралелки от училището домакин , на тема:  „Пролетни празници“ , „Музикално пътешествие“ и „Пъстра китка“. След уроците,  учителите взеха участие в  конфериране на наблюдавания урок и в кръгла маса с цел обмен на добри практики между екипите.